strefa gustu

Serdecznie witam w STREFIE GUSTU,
miejscu dla pasjonatów świata designu oraz ludzi,
którzy chcą zapoznać się z tajnikami niezwykłego świata wnętrz…

Nie trzeba być  stylistą, czy architektem, aby kochać design.
Wystarczy wrażliwość na piękno. Zatem – porozmawiajmy o wnętrzach…

SPOTKANIA GUST CAFE 

GUST CAFE to miejsce rozmów i swobodnej wymiany poglądów, doświadczeń i dobrych praktyk w temacie architektury i aranżacji wnętrz. Przy filiżance aromatycznej kawy i herbaty rozmawiamy o wnętrzach, nowinkach i trendach aranżacyjnych, sposobach aranżacji pięknych przestrzeni, a także przybliżamy ofertę usługową i produktową dostępną na rynku. Na spotkania często zapraszane są ciekawe osobowości wnętrzarskiego świata, z którymi rozmawiamy o ich spojrzeniu na kreowanie komfortowej i wyjątkowej przestrzeni życiowej.
Spotkania trwają ok 2-3h i uczestniczy w nich ok 8-10 osób.
 

WARSZTATY STREFY GUSTU
Warsztaty aranżacyjne to opcja dla osób, które chcą zapoznać się z podstawowymi zasad kreowania estetyki wizualnej i przestrzennej, budowania układu funkcjonalnego wnętrz, doboru kolorystyki i elementów wyposażenia wnętrz, czy też metodami szybkiej i taniej metamorfozy przestrzeni.

Szczegółowa tematyka warsztatów ustalana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb i preferencji grupy. W przypadku grup zorganizowanych (min. 10 osób) istnieje możliwość zamówienia dedykowanej tematyki spotkania i warsztatów.

Oferuję ponadto kursy aranżacyjne, dedykowane pracownikom obiektów hotelowo-gastronomicznych, poprzedzone opracowaniem indywidualnej strategii ich aranżacji (standardy wyposażenia i aranżacji pokoli hotelowych, łazienek, restauracji etc), zgodnie z przyjętą polityką firmy i identyfikacją wizualną.

Spotkania GUST CAFE i warsztaty aranżacyjne kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Koszt udziału w nich ustalany jest indywidualnie.