strefa gustu

Serdecznie witam w STREFIE GUSTU,
miejscu dla pasjonatów świata designu oraz ludzi,
którzy chcą zapoznać się z tajnikami niezwykłego świata wnętrz…

Nie trzeba być  projektantem, aby kochać design.
Wystarczy wrażliwość na prawdziwe piękno…

SPOTKANIA GUST CAFE 

GUST CAFE to miejsce rozmów i swobodnej wymiany poglądów, doświadczeń i dobrych praktyk w temacie projektowania wnętrz. Przy filiżance aromatycznej kawy i herbaty wchodzimy do tego niezwykłego świata,  dzielimy się doświadczeniami, przeżyciami i poznajemy różne spojrzenia na kreowanie komfortowej, wyjątkowej i niepowtarzalnej przestrzeni.  

WARSZTATY STREFY GUSTU

Warsztaty aranżacyjne to opcja dla osób, które chcą zapoznać się z podstawowymi zasad kreowania estetyki wizualnej i przestrzennej, budowania układu funkcjonalnego wnętrz, doboru kolorystyki i elementów wyposażenia wnętrz, czy też metodami szybkiej metamorfozy przestrzeni.

Szczegółowa tematyka warsztatów ustalana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb i preferencji grupy. W przypadku grup zorganizowanych (min. 10 osób) istnieje możliwość zamówienia dedykowanej tematyki spotkania i warsztatów.

W ramach warsztatów oferuję kursy aranżacyjne, dedykowane pracownikom obiektów hotelowo-gastronomicznych, poprzedzone opracowaniem indywidualnej strategii ich aranżacji (standardy wyposażenia i aranżacji pokoi hotelowych, łazienek, restauracji etc.), zgodnie z przyjętą polityką firmy i identyfikacją wizualną.


Spotkania GUST CAFE i 
warsztaty aranżacyjne kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Koszt udziału w nich ustalany jest indywidualnie.