OFERTA DLA DEWELOPERÓW

Deweloperów zapraszam do współpracy w szczególności w zakresie projektowania wnętrz pokazowych, które pozwolą zachęcić potencjalnych nabywców do zakupu lokali.

Prace aranżacyjne wykonuję w ramach powierzonego budżetu, dbając o zapewnienie zgodności aranżacji z uprzednio zdiagnozowanymi potrzebami i preferencjami potencjalnej grupy docelowej.

Oferuję Państwu także współpracę w zakresie świadczenia usług konsultacyjnych w obszarze architektury wnętrz zarówno dla Państwa (np. na potrzeby optymalnego zagospodarowania budowanych przestrzeni), jak i nabywców nieruchomości, będących Państwa klientami. Usługi te mogą być świadczone w formie indywidualnych spotkań lub eventów, targów, dni otwartych itp..

Ponadto, w ramach mentoringu w obrocie nieruchomościami i home staging wspieram min. w zakresie opracowania strategii marketingowej i efektywnej sprzedaży budowanych nieruchomości (w tym pod kątem architektonicznym i aranżacyjnym), prezentowania lokali potencjalnym nabywcom oraz przygotowywaniem ich aranżacji na potrzeby konkretnej grupy odbiorców.

Współpraca z firmą GUSTprojekt może pozytywnie wpłynąć  na ugruntowanie pozycji Państwa firmy na rynku i pozyskanie nowej grupy zadowolonych klientów.

Szczegółowy opis w/w usług znajduje się w zakładce OFERTA.

Serdecznie zapraszam do współpracy.