OFERTA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Jeśli planują Państwo remontowanie lub metamorfozę swojego lokum, zapraszam do skorzystania z usług projektowania i metamorfozy wnętrz. W ramach określonego budżetu, zgodnie z Państwa preferencjami estetycznymi, wykreuję wyjątkową i komfortową przestrzeń. W swoich realizacjach kieruję się własną dewizą, zgodnie z którą każde wnętrze ma swój potencjał – trzeba go tylko właściwie wyeksponować.

Jeśli chcielibyście Państwo zweryfikować lub ukierunkować własną koncepcję aranżacyjną, albo pozyskać inną poradę w zakresie projektowania wnętrz czy obrotu nieruchomościami – zapraszam do skorzystania z oferty konsultacji indywidualnych.

Osoby wkraczające na drogę sprzedaży, bądź zakupu nieruchomości zapraszam do skorzystania z usług home staging lub mentoringu w obrocie nieruchomościami. 
W ramach tej współpracy opracuję właściwą strategię marketingową oraz wesprę w poszukiwaniu właściwego lokum o pożądanym potencjale. Pomogę przygotować nieruchomość do sprzedaży oraz zaprezentuję zbywaną przestrzeń potencjalnym nabywcom.

Dla osób zainteresowanych nowinkami świata designu, czy szukających wsparcia w zakresie ukierunkowaniem wizji aranżacyjnej na właściwą ścieżkę, oferuję indywidualne wsparcie konsultacyjne oraz zapraszam do STREFY GUSTU. Podczas organizowanych w jej ramach spotkań GUST CAFE i warsztatów zapoznam Państwa z tajnikami świata wnętrz, aktualną ofertą produktową na rynku oraz umożliwię ciekawą dyskusję z pasjonatami designu i pokażę jak samodzielnie wykreować przepiękną przestrzeń.

Szczegółowy opis w/w usług znajduje się w zakładce OFERTA.

Serdecznie zapraszam do współpracy.