OFERTA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW I INWESTORÓW

Przedsiębiorcom i inwestorom, dbającym o wizerunek firm i nabywanych nieruchomości, oferuję w szczególności usługi projektowania wnętrz i ich metamorfozy pod kątem dostosowania do potrzeb, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów oraz aktualnych trendów designu. Projektuję wnętrza biurowe i obiektów użyteczności publicznej, w tym hotelowe, restauracyjne, konferencyjne itd.

Przed przystąpieniem do pracy szczegółowo diagnozuję realne potrzeby firmy i na tej podstawie wydobywam potencjał aranżacyjny wnętrz. Dbam, aby wystrój był spójny z przyjętą identyfikacją wizualną firmy. Kreuję tym samym przyjazny klimat pracy i świadczenia usług, sprzyjający nawiązywaniu długofalowych relacji biznesowych.

W ramach usług oferuję także opracowanie strategii aranżacji przestrzeni obiektów hotelowo- gastronomicznych (hotele, pensjonaty, restauracje itd.) oraz warsztaty aranżacyjne dla ich pracowników.

Projektuję ponadto wnętrza sklepowe, przestrzenie wystawowe i stoiska targowe, zapewniając wyjątkową prezentację produktów i usług firm.

Przedsiębiorców i inwestorów, poszukujących optymalnej koncepcji komercjalizacji lokali, czy też zapewnienia efektywnego obrotu nieruchomościami, zapraszam do skorzystania z usług mentoringu w obrocie nieruchomościami oraz home staging.
W ramach w/w współpracy przeanalizuję rynek nieruchomości pod kątem indywidualnych potrzeb, opracuję właściwą strategię marketingową oraz zastosuję odpowiednie techniki aranżacyjne i sprzedażowe, pozwalające na przyspieszenie i wzmocnienie efektywności procesu obrotu nieruchomościami.

Szczegółowy opis w/w usług znajduje się w zakładce OFERTA.

Serdecznie zapraszam do współpracy.